Galeri

10.05.2021 tarihinde dönemimizin sonuncu Toplum Hizmetleri Komite Başkanları toplantısına komite başkanımız katılım gösterdi.
10.05.2021 tarihinde Mayıs ayı 1.Mutad toplantımızda saymanımız Efe Erdem 'Benim İşim Benim Hobim' sunumunu gerçekleştirdiği ve misafir üyemiz Onur Duman'ın bağlaması ile küçük bir dinleti yaptığı keyifli bir toplantımızı gerçekleştirdik.
09.05.2021 tarihinde Rotaract Akademi ve RotaFit Hobi Grubu işbirliği ile gerçekleşen 'Full Body Antreamanı' etkinliğine katılım gösterdik.
06.05.2021 tarihinde dönemimizin sonuncu Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komite Başkanları toplantısına komite başkanımız katılım gösterdi.
05.05.2021 tarihinde Superwomen serimizin Mayıs ayı konuğu DAGI E-Ticaret Direktörü Özlem Angı Can ile 'E-Ticaret Dünyasında Yükselme' konulu söyleşimizi gerçekleştirdik.
04.05.2021 tarihinde dönemimizin son Kulüp Hizmetleri Komite Başkanları toplantısına komite başkanımız katılım gösterdi.
Mayıs ayı Başkanlar toplantısına katılım gösterdik.
29.04.2021 tarihinde 7. Grup Kulüpleri olarak 'Sınırları Kaldıran Kadınlar' panelimizi gerçekleştirdik. Konuşmaları için Meltem Kolday, Esra Talu'ya konuşmaları için çok teşekkür ederiz.
26.04.2021 tarihinde Nisan ayı 2. Mutad toplantımızı gerçekleştirdik.
24.04.2021 tarihinde 7. Grup kulüpleri ile ortak 'Tarot' konseptli eğlenceli bir HappyHour gerçekleşirdik. Konuşmacı konuğumuz Murat Varlı 'Ay ritüeli, Enerji teknikleri ve Uçucu yağlar' ile ilgili verdiği bilgiler için kendisine çok teşekkür ederiz.
18.04.2021 tarihinde Agora Rotaract & Rotary ve Marmaris Rotaract & Rotary işbirliği ile farklı meslekten insanların mesleklerini tanıttığı etkinliğimizi gerçekleştirdik.
16.042021 tarihinde 'AstroHayat' eğitimimizi Rotararct Akademi ile ortak olarak gerçekleştirdik.
12.04.2021 Rotaract Club Renaissance ile ortak toplantı gerçekleştirdik. İki kulüp karşılıklı Türkiye ve Mısır’ın kültürel yerlerimizi ve yemeklerimizi tanıtan sunumları gerçekleştirdi.
11.04.2021 tarihinde 3800.Bölge RAC Palatiw Scholars ve 2440.Bölge Agora Rotaract Kulübü olarak imzaladığımız Kardeş Kulüp anlaşmamızı 3800.Bölge Temsilcilerinin katılımıyla bir törenle kutladık.
08.04.2021 tarihinde Agora Rotaract Kulübü olarak Hukuk Meslek Grubu iş birliği ile 2020-2021 Dönemi Meslek Hizmet Ödülünü kadın hakları savunucusu, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyon Başkanı Canan Güllü’ye takdim ettik.
Barangay Palatiw Scholars Rotaract Kulübü ile kardeş kulüp anlaşmamızı imzaladı.
Renaissance Rotaract ile kardeş kulüp anlaşmamızı imzaladık.
Babaylan Binan Rotaract ile kardeş kulüp anlaşmamızı imzaladık.
31.03.2021 tarihinde Güzelyalı Rotaract Kulübü ve RotaMüzik Hobi Grubu işbirliği ile gerçekleşen "O Ses Rotaract" etkinliğine katılım gösterdik.
31.03.2021 tarihinde Çeşme Rotary Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen Prof. Dr. Meltem Kutlu Gürsel'in " İdare Hukukunda Çocuğun Korunması" sunumunu gerçekleştirdiği toplantılarına katılım gösterdik.
28.03.2021 tarihinde farklı ülkelerden Rotaract kulüplerin katılımı ile "Culture Competition" etkinliğimizi gerçekleştirdik.
28.03.2021 tarihinde Rotaract Club of Barangay Palatiw Scholars ile ortak toplantı gerçekleştirdik. Toplantı süresince karşılıklı ülke tanıtımı yaptık, günlük hayatta kullandığımız kelimelerin Türkçe ve Filipincesini birbirimize öğrettik, gerçekleştirdiğimiz projelerimizi anlattık, birlikte kitap bağışı yağacağımız projemizin detaylarını görüştük.
25.03.2021 tarihinde Superwomen serimizin Mart ayı konuğu Kanser Metabolizması araştırmacı bilim kadını Gizem Güzelsoy ile 'New York'ta Yaşamak' konulu söyleşimizi gerçekleştirdik.
23.03.2021 tarihinde Mart ayı 2. Mutad toplantımızı 7. Grup kulüpleri olarak konuşmacı konuğumuz mağdur kadınların sesi olan Ayşe Tükrükçü'nün keyifli sohbeti gerçekleştirdik.
22.03.2021 tarihinde Rotaract De Palmiers ile birlikte ortak toplantımızı gerçekleştirdik.
20-21 Mart tarihlerinde Agora Rotary - Agora Rotaract ve Kordon Rotary- Kordon Rotaract Kulüplerinin ev sahipliğinde "Ormanlarımız ve Liderlik" konulu RYLA etkinliğini gerçekleştirdik.
Rotaract Haftası kapsamında Rotaract Kulübü olmayan Kuşadası Güvercinada Rotary Kulübü'nün toplantısına katılım gösterdik.
UCIM ve Güzelyalı Rotaract Kulübü işbirliği ile 'Çocuklar için Mahremiyet Eğitimi' konulu kamu spotunun detaylarını görüştüğümüz toplantımızı gerçekleştirdik.
Kulüp Asamblemizi gerçekleştirdik. Komite başkanlarımız dönem içerisindeki projelerimize dair sunumlarını yaptılar ve BRT yardımcımız Ruti Polat Rotaract102 sunumunu gerçekleştirdi.
Göztepe Rotaract Kulübü ve RotaArt Hobi Grubu işbirliği ile gerçekleşen 'Pandemi Sonrası Çağdaş Sanat' temalı etkinliğe katılım gösterdik.
Kuruluşumuzun 10. yıl dönümü ve Kadınlar Günü'nü kutladığımız etkinlikte her yıl olduğu gibi bu yılda başarılarıyla topluma yön veren kadınlarımızdan biri olan Melda Akın'ı ağırladık.
Mart ayı 1.Mutad toplantımızı 7. Grup Kulüpleri ve konuşmacı konuğumuz deneyim tasarımcısı Dilek ER ile 'Enerjine Sahip Çık!' temalı keyifli sohbeti ile gerçekleştirdik.
Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik.
Komite Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik.
'Enerjilerle Mucizevi Dönüşüm Sırları' eğitimimizi Rotaract Akademi ile ortak olarak gerçekleştirdik.
Mart ayı Başkanlar Toplantısına katılım gösterdik.
Kordon Rotary ve Varyant Rotary Kulüpleri işbirliği ile düzenlenen 'Rotary Markası , Algısı ve İtibarı' seminerine katılım gösterdik.
Güzelyalı Rotaract Kulübü ve Start-Up ve Girişimcilik Meslek Grubu işbirliği ile Superwomen ve Sohbet-i Pişe serilerimizin Şubat ayı konuğu YouTube Strateji danışmanı Berna Akın Eriş ile 'Markalar İçin YouTube'da Büyüme Stratejileri' konulu söyleşimizi gerçekleştirdik.
Dokuz Eylül Rotaract ve Dokuz Eylül Rotary Kulüplerinin ortak olarak gerçekleştirdiği Gelecek Dönem UR Başkanı Shekhar Mehta Söyleşisi'ne katılım gösterdik.
Dokuz Eylül Rotaract Kulübü ve Rotaract Akademi işbirliği ile gerçekleşen “Avangart Sanatın Avrupa’dan Amerika’ya Göçü” eğitiminin ikinci oturumuna katılım gösterdik.
Şubat ayı 2.Mutad toplantımızı Marmaris Rotaract Kulübü, Marmaris Rotary Kulübü ve Agora Rotary Kulübü ile ortak gerçekleştirdik.
Çekirge Rotaract Kulübü, Osmangazi Rotaract Kulübü ve RotaGurme İzmir&Bursa Hobi Grupları işbirliği ile gerçekleşen şef Şuayip Vatansever eğitmenliğinde gerçekleşen 'Sufle Yapımı' etkinliğine katılım gösterdik.
Dönemimizin ikinci Uluslararası Hizmetleri Komite toplantısına komite başkanımız katılım gösterdi.
Dokuz Eylül Rotaract Kulübü'nün düzenlediği 'Avangart Sanatın Avrupa'dan Amerika'ya Göçü' eğitiminin ilk oturumuna katılım gösterdik.
7. Grup Kulüpleri ile ortak yürüttüğümz geliri ile hasta çocuklara bağış yaptığımız Yoga dersimizi gerçekleştirdik.
Dönemimizin ikinci Kulüp Hizmetleri Komite toplantısına komite başkanımız katılım gösterdi.
Şubat ayı 1.Mutad toplantımızı 7. Grup Kulüpleri ve konuşmacı konuğumuz yazar Ali Dursun Yaz'ın 'Antik Çağdan Günümüze Para' temalı keyifli sohbeti ile gerçekleştirdik.
7. Grup Kulüpleri ile ortak yürüttüğümz geliri ile hasta çocuklara bağış yaptığımız Pilates dersimizi gerçekleştirdik.
Dönemimizin ikinci Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komite toplantısına komite başkanımız katılım gösterdi.
Şubat ayı Başkanlar Toplantısına katılım gösterdik.
7. Grup Kulüpleri ile ortak yürüttüğümz geliri ile hasta çocuklara bağış yaptığımız Pilates dersimizi gerçekleştirdik.
İzmir Ekonomi Rotaract Kulübünün düzenlemiş olduğu 'Başarı Hikayem' adı altında Hüseyin Özer'i ağırladığı etkinliğe katılım gösterdik.
Rotaract Akademi işbirliği ile 'Yeni Bir Pencere Aç' eğitimimizi gerçekleştirdik.
Bornova Rotaract Kulübü lle yürüttüğümüz 'Erken Tanı Hayat Kurtarır' projemizin ikinci ayağı olarak 'Sağlık için Erken Tanı ve Farkındalık' temalı söyleşimizi gerçekleştirdik.
7. Grup Kulüpleri ile ortak yürüttüğümz geliri ile hasta çocuklara bağış yaptığımız Zumba dersimizi gerçekleştirdik.
Çiğli & Mavişehir Rotaract Kulüplerinin işbirliği ile gerçekleşen 'Dijital Pazarlama' eğitiminin son oturumuna katılım gösterdik.
Superwomen serisimizin Ocak ayı konuğu olan Çağla Gül Şenkardeş ile ' Dijital Hayat' konulu söyleşimizi gerçekleştirdik.
Bornova & Güzelyalı Rotaract Kulüpleri ve RotaBook Hobi Grubu işbirliği ile gerçekleşen "Ufuk Koçak'la Sınırsız Söyleşi" etkinliğine katılım gösterdik.
Gelecek dönem başkanlarının tanışma toplantısına asbaşkanımız katılım gösterdi.
Çiğli & Mavişehir Rotaract Kulüplerinin işbirliği ile gerçekleşen 'Dijital Pazarlama' eğitiminin birinci oturumuna katılım gösterdik.
Rotaract CLub of Babaylan Binan ile THK projelerinin konuşulduğu ve yeni proje kararı alındığı ortak toplantımızı gerçekleştirdik.
Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Harry Potter Maratonu' etkinliğinin yedincisi olan 'Harry Potter ve Ölüm Yadigarları-1' filmini izledik ve sonrasında yapılan Kahoot oyununa katılım gösterdik.
2020-2021 Dönemi Yarıyıl Değerlendirme Zirvesine katılım gösterdik.
Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Harry Potter Maratonu' etkinliğinin altıncısı olan 'Harry Potter ve Melez Prens' filmini izledik ve sonrasında yapılan Kahoot oyununa katılım gösterdik.
İzmir Rotaract Kulübü ve RotaMüzik Hobi Grubu işbirliği ile gerçekleşen "Mikrofon Sende" etkinliğine katılım gösterdik.
İzmir Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen "7 Yaşından Başlar mısınız?" etkinliğine katılım gösterdik.
Çalıkuşu Rotaract Kulübü ile birlikte keyifli bir Happy Hour gerçekleştirdik.
Çekirge Rotaract Kulübü ve Üretim-Sanayi Meslek Grubu işbirliği ile düzenlenen "TOFAŞ'ta Kalite" söyleşisine katılım gösterdik.
Ocak Ayı 1. Mutad toplantımızı gerçekleştirdik.
Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Harry Potter Maratonu' etkinliğinin üçüncüsü olan 'Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı' filmini izledik ve sonrasında yapılan Kahoot oyununa katılım gösterdik.
Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Harry Potter Maratonu' etkinliğinin üçüncüsü olan 'Harry Potter ve Ateş Kadehi' filmini izledik ve sonrasında yapılan Kahoot oyununa katılım gösterdik.
Çalıkuşu Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen 'Covid-19 ve Aşı' söyleşisine katılım gösterdik.
Partner kulübümüz Agora Rotary Kulübü'nün kulüp asamblesine katılım gösterdik.
Ocak ayı Başkanlar Toplantısına katılım gösterdik.
2440. Bölge Rotaract ve Interact Kulüplerinin işbirliği ile düzenlenen 'Ideathon' etkinliğine katılım gösterdik.
Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Harry Potter Maratonu' etkinliğinin üçüncüsü olan 'Harry Potter ve Azkaban Tutsağı' filmini izledik ve sonrasında yapılan Kahoot oyununa katılım gösterdik.
Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Harry Potter Maratonu' etkinliğinin ikincisi olan 'Harry Potter ve Sırlar Odası' filmini izledik ve sonrasında yapılan Kahoot oyununa katılım gösterdik.
Agora Rotaract ve Agora Rotary ailesi olarak yeni yıl eğlencesi düzenledik.
Kültür Sanat ve Hobi Grupları Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'Harry Potter Maratonu' etkinliğinin ilki olan 'Harry Potter ve Felsefe Taşı' filmini izledik ve sonrasında yapılan Kahoot oyununa katılım gösterdik.
2440.Bölge Rotaract Temsilciliği Meslek Hizmetler Projeleri Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilen 'Rotaract Talks' etkinliğine katılım gösterdik.
Aralık ayı 2.Mutad toplantımızı 7. Grup Kulüpleri ve konuşmacı konuğumuz Sayın Özkan İrman'ın 'Bilmekle Başlar Her Şey!' temalı keyifli sohbeti ile gerçekleştirdik.
Bursa Rotaract Kulübü ve RotaBook Hobi Grubu işbirliği ile düzenlenen 'Bir Kütüphanecinin Anatomisi:Türkiye'de Kütüphaneci Olmak ve Kütüphanecilik Faaliyetleri' eğitimine katılım gösterdik.
İzmir & Bursa Hobi Grupları ve İzmir Rotaract Kulübü işbirliği ile gerçekleşen 'Kahve Kokteyl Workshop'una katılım gösterdik.
Üye ve misafir üyelerimizle birlikte Gartic oynayarak keyifli zaman geçirdik.
Narayadi Midtown Rotaract Kulübü ile ilk ortak toplantımızı gerçekleştirdik. Türkiye ve İzmir tanıtan sunum eşliğinden keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
Konak Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen 'İşletmeler Açısından Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya' Eğitimine katılım gösterdik.
Aralık ayı birinci Mutad toplantımızı gerçekleştirdik.
RotaGurme İzmir&Bursa ve Çekirge Rotaract Kulübü işbirliği ile gerçekleşen 'Çilekli Milföy Yapımı' etkinliğine katılım gösterdik.
Güzelbahçe Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen NLP Eğitimine katılım gösterdik.
İzmir Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen Girişimcilik 101 Eğitiminin ilk ayağına katılım gösterdik.
Toplum Hizmetleri Komitemiz ile dönem içi projelerimizi görüştük.
Tunis Ennasr Rotaract Kulübüyle imzaladığımız kardeş kulüp anlaşmasının ardından ‘Leaving 2020 With A Positive Thing’ Projesiyle 2020 yılında yaşanılan talihsiz olaylara rağmen hayatlarımızda pozitif güzel olan gelişmeleri yazarak paylaştık.
Aralık ayı Başkanlar Toplantısına katılım gösterdik.
Tunis Ennasr Rotaract Kulübü ile kardeş kulüp anlaşmamızı imzaladık.
Superwoman serimizin Aralık ayı konuğu Dr. Cansu Canca ile 'Yapay Zeka ve Etiği' konulu meslek sohbetimizi gerçekleştirdik.
Göztepe Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen Mindfulness Eğitimine katılım gösterdik.
Bornova Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen 'Sağlık için Dik Dur' temalı meslek sohbetine katılım gösterdik.
Dokuz Eylül Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen 'Değerli Taşlar' eğitimine katılım gösterdik.
Kasım ayı Mutad toplantımızı Agora Rotary Kulübü ile ortak olarak gerçekleştirdik. Sayın Dr. Tuna Yılmaz 'Atatürk Fotoğraflarının Hikayeleri' bizimle paylaştı.
Karşıyaka Rotaract Kulübünün geleneksel Trivia Night etkinliğine katılım gösterdik.
Güzelyalı Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen Sohbet-i Pişe etkinliğine katılım gösterdik.
Rotaract Club of Bitola işbirliği ile gerçekleşen '2020 is not All Bad' projesi için kendilerine çok teşekkür ederiz.
Göztepe, İzmir Ekonomi ve Çekirge Rotaract Kulüplerinin işbirliği ile düzenlenen Rotaract Network Chain etkinliğine katılım gösterdik.
Güzelbahçe Rotaract Kulübü ve Mühendislik Meslek Grubunun işbirliği ile düzenlenen ' Yenilebilir Enerji, Trendler ve Mühendislik' konulu söyleşisine katılım gösterdik.
Bornova Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen ' Fark Yaratan Networkler' eğitimine katılım gösterdik.
Kasım ayı Mutad toplantımızı gerçekleştirdik.
Zafer Toprak ile Cumhuriyet ve Egemenlik Sorunu Söyleşisine katılım gösterdik.
Dönemimizin ilk Toplum Hizmetleri Komite Başkanları toplantısına THK başkanımız katılım gösterdi.
Ekim ayı 2. Mutad toplantımızı gerçekleştirdik.
Meme Kanseri farkındalığı için İl Sağlık Müdürlüğü'nden aldığımız broşürleri kadınların ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz noktalara dağıttık. Ayrıca Meme Kanseri Farkındalık simgesi haline gelen pembe kurdele ve bileklik dağıtımını gerçekleştirdik.
Rotaract Club of UAF işbirliği ile gerçekleşen ‘Kültürel Gıda Fuarı’ projesi için kendilerine çok teşekkür ederiz.
Güzelyalı Rotaract düzenlediği Sohbet-i Pişe etkinliğine katılım gösterdik.
Balçova ve Göztepe Rotaract Kulüplerinin ortak olarak düzenlediği Rotaract Network Chain etkinliğine katılım gösterdik.
Alsancak Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen 'Dijital Medya ve Dijital Başarının Sırrı' eğitimine katılım gösterdik.
Dönemimizin ilk Kurumsal Tanıtım ve Bilişim Hizmetleri Komite Başkanları toplantısına BHK Komite başkanımız katılım gösterdi.
Bornova Rotaract Kulübü tarafından düzenlenen 'Cinsel Mitler' Eğitimine katılım gösterdik.
Dönemimizin ilk Kulüp Hizmetleri Komite Başkanları toplantısına KHK başkanımız katılım gösterdi.
JCI Karşıyaka ile birlikte 'Cinsiyet Eşitsizliği ve İstanbul Sözleşmesi' konulu söyleşimiz değerli konuğumuz Av. Nazan Moroğlu ile birlikte gerçekleştirdik.
Rotamüzik Hobi Grubunun toplantısına katılım gösterdik.
Dönemimizin ilk Meslek Sohbetleri'ni Şebnem Pala ile birlikte geleceğin araçları ve sürdürülebilir ulaşım üzerine gerçekleştirdik.
Çiçekliköy'de bulunan Patisafe hayvan barınağına mama bağışı gerçekleştirdik ve yeni kurulan barınağın düzenlenmesine yardımcı olduk.
Basmane'de yaşayan desteğe ihtiyacı olan bir ailemizin gıda ve bu kış için yakacak ihtiyacını karşıladık.